niedziela, 19 stycznia 2014

#2 Recenzja aplikacji Blogger

      Zgodnie z życzeniem napiszę recenzję aplikacji Blogger. Wiele osób prowadzących bloga chciałoby wygodnie sterować nim na swoim smartfonie lub tablecie. Do tego właśnie została utworzenia aplikacja blogger...

Opis
Muszę na początku napisać, że ta aplikacja nie spełnia oczekiwań internautów. W sklepie Google Play jest niewiele pozytywnych opinii na temat tej apki. W sumie można publikować posty i wstawiać zdjęcia, ale zdaniem wielu osób to za mało. Brakuje np. przeglądania statystyk i obserwatorów. Nie ma też opcji zmieniania wielkości zdjęcia w poście. Podczas pisania można jedynie pogrubić tekst i wprowadzić kursywę. Brak możliwości powiększenia lub zmienienia czcionki może nas zdenerwować. Po tym krótkim opisie można stwierdzić, że aplikacja Blogger ma sporo niedociągnieć. Jednak jej autorzy aktualizują ją i co jakiś czas pojawiają się nowości.

Moja opinia
Sądzę, że aplikacja Blogger jest trochę niedopracowana. Mogliby ją ulepszyć nawet kosztem wagi aplikacji. Mam tablet i kiedy chcę napisać na nim posta, zwyczajnie używam przeglądarki, ale jeśli ktoś pisze na smartfonie trudniej mu będzie zrobić cokolwiek na przeglądarce. Dlatego przydałaby się dopracowana aplikacja Blogger.

Aplikację Blogger można pobrać za darmo w sklepie Google Play.

Moja ocena tej aplikacji to 3/5 gwiazdek. Liczę na ciekawą poprawę aplikacji :-)
A Wy jak oceniacie tę aplikację? Piszcie w komentarzach :-). Możecie też napisać jaką apkę mam zrecenzować w następnym poście :-)

4 komentarze:

 1. Zgadzam się z tym. Jest mało możliwości co do tej aplikacji, a to wielka szkoda :/
  http://borenium.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Blogger nie aż taki zły, ale nie rewelacyjny...

  OdpowiedzUsuń
 3. Otóż to, sam też oceniłem Bloggera dość nisko. Mają jeszcze dużo do zrobienia, na chwilę obecną aplikacja jest średnio przydatna...

  OdpowiedzUsuń
 4. Aplikacja ostro mnie zawiodła. Namęczyłam się, żeby napisać ciekawego posta, a potem półtora dnia mi go publikowało, oczywiście - z niepowodzeniem. Musiałam wszystko pisać od nowa na komputerze. Szczęście, radość - opublikowałam!! Co z tego jednak, gdy w aplikacji pojawiła się wersja robocza tego posta, niedokończona? Usunęłam ją, żeby mi nie śmieciła i... usunęłam przy okazji posta. Masakra!!!!
  Mam nadzieję, że coś z tym zrobią, bo pomysł jest fajny. Gorzej z wykonaniem...

  OdpowiedzUsuń