sobota, 12 kwietnia 2014

#19 Recenzja aplikacji Weheartit

      Witajcie moi kochani! Dzisiaj, na życzenie Anonima zajmiemy się aplikacją Weheartit. Nie wiem czy zauważyliście, ale dziś jest już 20 post na blogu! Naprawdę fajnie, ale sądzę, że powinno być tego trochę więcej. Czasami mam momenty przerwy co mi się trochę nie podoba. Powinienem pisać regularnie, a tego nie robię. W ankiecie, najwięcej głosów jest na "przynajmniej trzy razy w tygodniu", więc będę musiał się sprężyć :D. Ogólnie oddaliście już 9 głosów, za co bardzo Wam dziękuję. Dobra, przejdźmy do głównego tematu dzisiejszego posta.

Opis
      Aplikacja Weheartit jest bardzo podobna do Instagrama. Przeglądamy zdjęcia innych osób z całego świata. Tutaj w odróżnieniu do innych tego typu aplikacji, nie "lajkujemy" fotografii, ale je "serduszkujemy". To chyba stąd nazwa We Heart It. W tej aplikacji możemy udostępniać nie tylko foty, które sami zrobiliśmy, lecz także te z internetu. Ciekawe jest to, że mamy możliwość wejść na komputerze (czyli na stronie: WeHeartIt ), lub pobieramy aplikację, na smartfon lub tablet w sklepie Google Play. W odróżnieniu od Instagrama, z Weheartit możemy pobierać zdjęcia, które nam się spodobały. Jest to naprawdę ciekawe i oryginalne. W tej aplikacji znajdziemy więcej artystycznych zdjęć i filmów, które mogą przedstawiać krajobrazy, zwierzęta czy też jakieś sentencje życiowe. Jeśli spodobają nam się zdjęcia pewnej osoby możemy ją "śledzić" czyli tak jakby "zaobserwować". Zalogujemy się za pośrednictwem Facebook'a, Googl'a czy też Twitter'a. Oczywiście możemy także zarejestrować się poprzez swój e-mail, którego nie mamy w portalach społecznościowych. Na Weheartit znajdziemy wiele interesujących i kreatywnych rzeczy.

Moja opinia
      Ta aplikacja nawet mi się spodobała. Odkryłem wiele ciekawych zdjęć. W dodatku aplikacja na Android jest według mnie dobrze wykonana. Ogólnie zrecenzowałem i poznałem cały ten portal społecznościowy i sądzę, że jest super.

Aplikację Weheartit oceniam na 5/5 gwiazdek za brak problemów i szybkie działanie aplikacji.

Jak ktoś ma życzenie może wejść na mój profil: http://weheartit.com/KrzyczBenio Dodałem tam bodajże dwa zdjęcia mojego króliczka, więc jak chcecie to wchodźcie.


Mam nadzieję, że recenzja Wam się spodobała. W następnej recenzji pojawi się aplikacja SnapChat, a dopiero później najprawdopodobniej gra Asphalt 8. Mam jedno super ważne pytanie: CZY CHCECIE ABYM UTWORZYŁ STRONKĘ BLOGA NA FACEBOOK'U? Sorki, że kapsem, ale możecie tego nie zauważyć, a bardzo mi na tym zależy.
Otóż na tej stronce udostępniałbym każdą nową recenzję i jakbyście byli na fb to byście od razu zauważyli aktualności związane z blogiem. Niedługo pojawi się ankieta, w której będziecie mogli zagłosować czy taka stronka ma się pojawić ;) Pozdrawiam.

1 komentarz:

  1. Nominuję Cię do LBA!
    Pytania masz u mnie!
    http://mska-blog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń