sobota, 19 lipca 2014

#26 Recenzja gry Flapping Online

      Witajcie! Wiem, że miałem czekać na szablon i dopiero wtedy gdy będzie, wznowić pisanie, ale tak dawno już nie wykonałem żadnej recenzji, że po prostu nie mogłem się doczekać! Normalnie mnie rozpierało, aby w końcu wrzucić coś na bloga. Także na szablon sobie cierpliwie i spokojnie poczekamy, a ja już teraz wznowię pisanie.
      Dzisiaj chciałbym zrecenzować coś od siebie, a mianowicie grę Flapping Online. Znalazłem ją ostatnio, próbując zwalczyć wakacyjną nudę, która zawsze z czasem nas dopadnie.

Opis 
      Tak jak już się pewnie domyślacie po tytule, Flapping Online to gra, która jest stworzona na zasadzie Flappy Bird. Podróbek, tej usuniętej już aplikacji są miliony w sklepie Google Play. Jednak Flapping Online, szczególnie przykuła moją uwagę.
      Tak jak wskazuje drugi wyraz w tytule tej aplikacji, czyli "online", rozgrywka będzie prowadzona przez internet. Właśnie to ubarwia prostotę tej gry. Możemy mierzyć się z ludźmi z całego świata, grając z nimi w tym samym czasie. Ciekawe jest to, że serwer automatycznie wykrywa z jakiego kraju jest gracz. Każda runda trwa 5 minut oraz każda, odgrywa się na innej "planszy". Mapki te, są bardzo zróżnicowane. Jedne są trudniejsze, drugie łatwiejsze. Według mnie są także 100 razy ciekawsze niż ta sama nudna mapa w zwykłym Flappy Bird.
      Naszym celem jest oczywiście uzyskanie jak najlepszego wyniku i zajęcie jak najlepszej pozycji w rankingu. Niestety, nie zawsze zobaczymy, na której jesteśmy pozycji, ponieważ na koniec rundy pokazywana jest tylko najlepsza trzydziestka. Więc musimy dać z siebie wszystko i "polecieć" jak najdalej. W nowej aktualizacji dodano bardzo ciekawą rzecz. Mianowicie podzielono jeden wielki serwer na trzy. Pierwszy stworzony jest dla początkujących graczy, drugi dla tych, którzy już troszkę ogarniają granie, a trzeci dla tych zaawansowanych. Ta opcja naprawdę mi się podoba. Dzięki niej Ci dopiero zaczynający granie będą mieli prościej, a najlepsi mogą mierzyć się z rywalami godnymi siebie.
      Sterowanie (jeśli w tym przypadku możemy to tak nazwać) jest według mnie bardzo dobre. Fizyka latania ptaka jest bardzo dopracowana. W sumie to musi taka być, ponieważ czasami musimy mocno manewrować.
      Żeby nie było nudno w tej grze możemy zbierać także monety, za które później możemy kupić sobie ładniejszego ptaka. Myślę, że jest to ciekawa opcja, bo bardzo urozmaica nam grę. W dodatku Flapping Online jest na bieżąco aktualizowana, więc będą pojawiać się przeróżne nowości.

Moja opinia
      Według mnie Flapping Online to gra przede wszystkim ciekawa i dopracowana. Może dostarczyć na wiele emocji, tych pozytywnych oraz oczywiście tych złych. Mnie ta gra bardzo wciągnęła i sądzę, że jest bardzo dobra na nudę. W dodatku waży bardzo niewiele bo tylko około 5MB, więc zmieści się na każdym telefonie. Trochę się zdziwiłem, że Flapping Online nie jest bardziej popularna. Pewnie dlatego, że jest już tyle podróbek i ludziom już po prostu się to nudzi. Aczkolwiek ja bardzo polecam Wam tę wersję.

Flapping Online oceniam na 5/5 gwiazdek.

Flapping Online możecie bezpłatnie pobrać w sklepie Google Play.


Muszę się także pochwalić swoimi najlepszymi wynikami ^^. Najlepsze miejsce jakie dotychczas zająłem to drugie. Zrobiłem nawet screeny, które możecie zobaczyć poniżej :) Jeżeli kiedykolwiek będziecie grać i zobaczycie w rankingu kogoś kto nazywa się bartenso to wiedzcie, że to ja, a jeśli zobaczycie kogoś o nicku Asia, wiedźcie, że to moja siostra, z którą gram właśnie na Androidzie m.in. w Clash of Clans. 


      Mam nadzieję, że recenzja Wam się spodobała. Nie zapomnijcie napisać w komentarzu co sądzicie o tej grze! Chciałbym Wam także powiedzieć, że wszystkie prośby o zrecenzowanie jakichś aplikacji anuluję. Po prostu po tej przerwie pogubiłem się co mam recenzować. Więc jeśli nie zrecenzowałem czegoś o co prosiliście, piszcie śmiało jeszcze raz. To taka mała informacja :) Pozdrawiam.


      

6 komentarzy:

 1. Fajna recenzja :)

  Zapraszam do mnie :) Pozdrawiam
  http://recenzjegierandroidd.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Flappy Birds rzeczywiście mi już się znudziła ale skoro polecasz to Flapping Online na pewno ogarnę. Podoba mi się tematyka Twojego bloga. Dodaje do obserw :D i czekam na następną recenzję :D

  zapraszam chcebyckopciuszkiem.blogspot.com skomentuj za kazdy kom się odwdzięczam <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Hha sporo znajomych w to grało :P.Osobiście tego nie ściągnęłam bo za każdym razem mój wynik wynosił 2 ,no dobraaaa... rekord to 3 haha XD
  ✿http://www.dont-benormal.blogspot.com/✿

  OdpowiedzUsuń
 4. Co byś powiedział na Angry Gran Run

  OdpowiedzUsuń