niedziela, 1 marca 2015

#43 Ćwicz ze swoim smartfonem lub tabletem, czyli seria od Passion4Profession Apps.

      Witajcie w kolejnej recenzji! Dzisiaj chciałbym przedstawić Wam serię 4 aplikacji, dla tych, którzy chcą wzmocnić swoją kondycję i sylwetkę. Zapraszam do czytania.

Szybki trening?
      Autorzy recenzowanych dzisiaj aplikacji czyli "Passion4Profession Apps" wydali cztery tytuły:
-Ćwiczenia na mięśnie brzucha
-Mięśnie klatki piersiowej
-Ćwiczenia na nogi
-Trening pośladków
W każdej z wymienionych powyżej aplikacji znajdziemy wiele różnych ćwiczeń dla osób zaawansowanych i amatorów. Możemy wybrać poziom, który będzie nam odpowiadał i który damy radę wykonać. Kiedy już zdecydujemy się na wybranie intensywności naszych treningów, nie pozostaje nam nic innego jak od razu zacząć! Odtwarzamy więc wideo, z którym będziemy ćwiczyć w czasie teraźniejszym. Taki filmik jest bardzo dobrze zorganizowany. Komputerowe postacie pokazują nam w jaki sposób mamy wykonywać dane ćwiczenia oraz ile czasu mamy ćwiczyć, bądź ile zrobić powtórzeń. Nie musimy się przejmować odpoczynkiem, gdyż ten także został uwzględniony. Od czasu do czasu na ekranie wyświetla się wirtualny stoper, dzięki czemu możemy zregenerować siły. Na koniec filmu aplikacja pyta się, czy dzisiejszy trening zaliczyć jako wykonany. Wszystko przez to, że aplikacja sama generuje program w kalendarzu. Dzięki temu dobrze wiemy, w które dni odpoczywać, a w które ćwiczyć. 
      Jedną z najważniejszych zalet, jest dostępność języka polskiego. Do otworzenia aplikacji nie potrzebujemy połączenia z internetem (filmiki możemy pobrać, lub odtworzyć online). Z Google Play wszystkie cztery tytuły pobierzemy za darmo, natomiast w samej aplikacji, niektóre poziomy trzeba kupić.

Moja opinia
      Przyznam, że sam próbowałem ćwiczyć z tymi aplikacjami i wygląda to naprawdę ciekawe. Filmiki są świetnie zorganizowane. Dzięki kalendarzowi wiemy kiedy ćwiczyć. Dostępność języka polskiego wszystko ułatwia. Szkoda jednak, że niektóre ciekawe poziomy są płatne. Pomimo to wszystkie te aplikacje oceniam 5/5 gwiazdek.

Co sądzicie o takich aplikacjach?
Podejmiecie się wyzwania?
Spróbujecie swoich sił? Tutaj filmik z youtube. Jest w języku angielskim, lecz w aplikacjach wszystko jest po polsku :).
 Zobaczcie jak taki trening z wideo wygląda:
    
Mama nadzieję, że recenzja się spodobała. Nie zapomnijcie proponować aplikacji/gier które miałbym zrecenzować ;).

5 komentarzy:

 1. Proszę, zrecenzuj Crossy Road <3 Dziękuje!
  /Maja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak! Proszę cię!
   (Martensowa)

   Usuń
 2. Ciekawa aplikacja :) Może wypróbuję.
  http://przyszopceuszatych.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię tego typu aplikacje ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej! Uwielbiam twoje recenzję, są bardo dobrze napisane, przejrzyście.Mógłbyś, zrecenzować, kilka gier na androida (mogą być proste), kiedy gram w jakąś grę wciąga mnie na kilka min. i usuwam, jedynie Clash of Clans jest boska mam ją od tygodni.. Raczej nie interesują mnie gry typu Asphalt, Dead Trigger, Modern Combat, czy Real Racing. Wolał bym kilka gierek na długie wieczory.. Najlepiej przygodówki, zręcznościowe. Pozdrawiam, Kuba!

  OdpowiedzUsuń