niedziela, 21 września 2014

#33 Recenzja aplikacji Gry Play

      Witajcie w kolejnej recenzji! Przepraszam, że post nie pojawił się wczoraj. Niestety, w szkołach chyba panuje jakiś wirus i bardzo dużo osób choruje. Mnie także dopadło złe samopoczucie, katar, kaszel co spowodowało, że musiałem zostać w domu. Teraz przez weekend nadrabiałem zaległe lekcje. Stąd mój brak czasu. Ale znalazłem chwilkę, żeby zająć się bardzo ciekawą aplikacją - Grami Play.

Opis
      Gry Play to bardzo prosta, ciekawa społeczność, która powinna zadowolić każdą osobę grającą w gry na systemie Android. Potrzebne nam jest oczywiście nasze konto Google, które używamy chociażby do korzystania ze sklepu Google Play. Nasz profil zbiera level za granie w gry. W każdej z nich są tak zwane osiągnięcia, dzięki którym zdobywamy punkty doświadczenia. Zobaczymy także wszystkie gry, w które kiedykolwiek graliśmy.
      Dzięki tej społeczności możemy poznać nowe, ciekawe gry, które ostatnio były popularne. Aplikacja poleci nam w co możemy zagrać. Sprawdzimy w jakie wieloosobowe gry, lubi grać najwięcej osób.
      Do naszego grona gier Play zaprosimy swoich znajomych. Zobaczymy co ostatnio instalowali i jak im idzie. Mamy możliwość wysyłać oraz odbierać zaproszenia do gier lub przeróżnych wyzwań.
      Jednym słowem - Gry Play to społeczność dla graczy sklepu Google Play. Jest przejrzysta i prosta w obsłudze.

Moja opinia
      Na początku kompletnie nie wiedziałem do czego służy ta aplikacja i nie wiedziałem o co chodzi z wyświetlającym się levelem. Teraz już wiem i jestem zadowolony. Mam już piętnasty level. Używam oczywiście tego konta, którym piszę tego bloga. Jeśli chcecie możecie mnie zapraszać :). Co do aplikacji - nie mam żadnych uwag.
      Pamiętacie, kiedy chwaliłem się, a jednocześnie dziwiłem dlaczego mam 50000 wyświetleń? Być może to dzięki tej społeczności nazbierałem tego tyle. Tylko, że teraz wyświetleń jest już... 100 tysięcy! Jak chcecie możecie wejść na profil i sprawdzić. 

Gry Play oceniam na 5/5 gwiazdek. Możecie bezpłatnie pobrać ją w sklepie Google Play.

Przepraszam, że recenzja taka krótka, ale przez chorobę nie mam czasu. Po za tym tej aplikacji nie ma za bardzo jak dłużej opisać. Może w tym tygodniu napiszę jeszcze post informacyjny. Pozdrawiam.

PISZCIE PROPOZYCJE APLIKACJI DO RECENZJI ! :)   


4 komentarze:

 1. Aplikacja wydaje się być ciekawa, może ją kiedyś wypróbuję ;)
  Życzę Ci zdrowia! :)

  Pozdrawiam
  kikaa-blog.blogspot.com - kliik! ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Siemka! Mógłbyś sprawdzić aplikację o nazwie scoopr ? Jest bardzo ciekawa, ale wciąż mało osób jej używa a chciałabym, żeby więcej jej używało. Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest ta gra na IOS?:D
  Jaki jest dobry program i darmowy do tworzenia muzyki? :)

  Pozdrawiam i Zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozwiązanie, jakie wprowadziło Google tworząc tą aplikację jest super! Brakuje mi w niej tylko możliwość zapisywania save'ów z gry na chmurze, dzięki czemu moglibyśmy wrócić do zabawy z każdym tytułem obsługującym Gry Play w momencie, w którym ją zakończyliśmy na każdym z posiadanych urządzeń bez potrzeby ponownego powtarzania poszczególnych lvl

  zapraszam -----> http://androappsexamen.blogspot.com/

  pozdrawiam;
  Ehi!

  OdpowiedzUsuń