sobota, 25 stycznia 2014

#6 Recenzja gry Skater Boy

      Witajcie! Dzisiaj, zgodnie z życzeniem Ani, zrecenzuję aplikację Skater Boy. Na początek chciałbym podziękować Wam, za to, że wchodzicie i komentujecie mojego bloga. W tydzień, napisaliście łącznie 25 komentarzy! Bardzo Wam wszystkim dziękuję :). To dla mnie ogromna radość.

Opis
      Skater Boy to bardzo prosta gra, która nieco przypomina mi gierki, w które niegdyś grałem na wyspie gier lub na gry.pl. Polega na tym, aby naszym chłopcem na deskorolce, przechodzić liczne plansze. Po drodze, musimy przeskakiwać różne przeszkody, aby się nie wywrócić i nie stracić jednego z pięciu żyć. Z każdą nową planszą jest trudniej. Podczas jazdy, zbieramy złote puchary i gwiazdki. Skacząc przez przeszkody możemy wykonywać triki np. ślizg po poręczy. Muszę powiedzieć, że w tej grze potrzebny jest nam refleks. Czasami, trzeba szybko reagować. Skater Boy momentami może nas zdenerwować. Istnieje też inna wersja tej gry BMX Boy, w której jedziemy na rowerze.

Moja Opinia
      Sądzę, że gra Skater Boy jest ciekawa. Kiedy nam się nudzi, zawsze możemy ją włączyć i pograć. Moim zdaniem można byłoby troszkę ulepszyć tę grę. Po jakimś czasie może nam się znudzić. Ale po za tym gra jest dobra i zasługuje na przyzwoitą ocenę.

Moja ocena tej gry to 4/5 gwiazdek.

Skater Boy możecie za darmo pobrać w sklepie Google Play.

A Wy jak oceniacie tę grę? Piszcie w komentarzach. Napisaliście już sporo propozycji na dalsze recenzje, ale oczywiście możecie pisać dalej :)

2 komentarze:

  1. Grałem na swoim pierwszym telefonie z Androidem. Całkiem fajne, właśnie na krótkie sesje :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super. Fajna recenzja. Jak zawsze fajna :)

    OdpowiedzUsuń