niedziela, 8 czerwca 2014

#24 Recenzja gry Geometry Dash

      Witajcie! Dzisiaj zajmę się grą Geometry Dash, którą zaproponował Damian Woźniak. Zapraszam Was do lajkowania mojej stronki na Facebook'u (patrz poprzedni post).

Opis
      Geometry Dash jest to bardzo ciekawa, a przede wszystkim oryginalna gra. Prostotą tej aplikacji jest to, że musimy tylko skakać kolorowym kwadratem. Nie jest to jednak takie proste. Mamy kilka plansz z określonym poziomem trudności. Kiedy gramy pierwszy raz, nawet najprostszy skok może sprawić nam trudność. Spokojnie, po jakimś czasie nabierzemy wprawy i będzie już prościej. W grze istnieją dwa tryby gry: tryb normalny oraz tryb treningu. W tym pierwszym, gdy zginiemy chociaż raz zaczynamy całą mapę od nowa. Natomiast w trybie treningu, tworzą się zapisy, wtedy o wiele łatwiej jest przejść planszę w 100%. Mamy możliwość zmienienia wyglądu naszego kwadratu. Nadajemu mu nowy kolor, wzór itp.
      Jedną z zalet tej gry jest jej ścieżka dźwiękowa. Autor naprawdę postarał się o muzykę. Na każdej planszy jest ona inna oraz dopasuwuje się do tego co aktualnie dzieje się na mapie np. jeśli skaczemy szybko, muzyka przyspiesza lub się zmienia, gdy tło zmienia kolor.
      Istnieją także dwie wersje tej gry: darmowa i płatna. Różnią się tylko tym, że w tej drugiej mamy więcej możliwości. Jest więcej plansz, można edytować poziomy (budować własne plansze) oraz słuchać więcej świetnej muzyki. Myślę, że naprawdę warto zapłacić 6,56 zł za lepszą wersję.

Moja opinia
      Ta gra naprawdę mi się spodobała. Niedość, że jest oryginalna to jeszcze niesamowicie wciągająca. Na razie, na pierwszych dwóch planszach przeszedłem 100%, a na trzeciej bodajże 91%. Na dalszych oczywiście mniej bo jest już coraz trudniej. Nie ukrywam, że czasami ostro się denerwuję, jak to w grach tego typu. Sądzę, że naprawdę warto kupić sobie wersję premium.

Mam nadzieję, że recenzja Wam się spodobała. Mam nadzieję, że uda mi się zamówić jakiś wygląd na bloga. Jeśli znacie jakieś stronkte tego typu, szablonarnie itp. dajcie mi linki w komentarzu. Piszcie także propozycje na dalsze recenzje :)

4 komentarze:

 1. Zrecenzujesz gre Fighting is Magic?

  OdpowiedzUsuń
 2. Dodaj opis aplikacji ultimate gamepad, świetna rzecz dla graczy nie mających pada do kompa. / Λ™

  OdpowiedzUsuń
 3. Albo napisz o armed cam bo też fajna apka. / Λ™

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli można proszę proszę o recenzje Shoot and Remember
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arsoft.shootandremember2&hl=pl

  OdpowiedzUsuń