niedziela, 2 lutego 2014

#10 Recenzja aplikacji Coma 4 blogspot

      Witajcie! Dzisiaj na życzenie Konwalii551, zrecenzuję aplikację Coma 4 blogspot. Ta apka powstała dość niedawno.

Opis 
      Coma 4 blogspot jest to nowa, przydatna aplikacja dla blogerów, którzy mają stronę na domenie blogspot. Dzięki niej możemy zarządzać komentarzami na swoim blogu. Wystarczy tylko wybrać e-mail i zaznaczyć blogi, z których Coma ma wyświetlać komentarze. Posiadając tę aplikację, nie musimy ciągle odświeżać swojej strony. Jeśli chcemy, możemy też odpowiadać na komentarze naszych czytelników. Coma 4 blogspot została utworzona niedawno i mało osób z niej korzysta. Warto, aby ta aplikacja stała się bardziej popularna, ponieważ naprawdę jest przydatna.

Moja Opinia
      Na razie w aplikacji zauważyłem jedną wadę. Dzisiaj, przez jakiś czas nie mogłem odpowiedzieć na komentarz. Cały czas klikałem wyślij, wyślij i wyślij. Dopiero za chyba dziesiątym razem się udało. Po za tym aplikacja jest świetna i dziękuję Ci Konwalio za polecenie jej :)

Moja ocena tej aplikacji to 4/5 gwiazdek. Zdenerwowała mnie ta sytuacja z wysłaniem odpowiedzi. Byłoby świetnie gdyby usprawniono tę aplikację i naprawiono ten błąd.

Coma 4 blogspot możecie pobrać bezpłatnie w sklepie Google Play.

A Wy jak oceniacie tę aplikację? Piszcie w komentarzach ;). Możecie pisać też pomysły na dalsze recenzje. Recenzja jest taka krótka no bo co więcej pisać o tej aplikacji? W ogóle bardzo dziękuję Wam za wszystkie obserwacje i za około 40 komentarzy! Niedługo będzie też 800 wyświetleń. Dla mnie jest to świetna statystyka bo ten blog funkcjonuje dopiero od 2 tygodni.

5 komentarzy:

 1. Dziękuje za recenzje :) Według mnie aplikacja fajna bo można mieć swobodny dostęp do komentarzy. Szczególnie jak ktoś ma więcej blogów. Ja osobiście nie miałam takiego błędu

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz słyszę o tej aplikacji, zaraz ją sobie przetestuje, być może okaże się przydatna :)

  Piotrek

  OdpowiedzUsuń
 3. nie przetestuję, nie przekonałam się do niej. ;c

  obserwujemy? zacznij, odwdzięczę się :) Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 4. wiesz co możesz zrecenzować? Flappy Bird

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://refleksyjnyblognastolatki.blogspot.com/2014/02/7-liebster-blog-award.html

   Usuń