poniedziałek, 9 lutego 2015

Podsumowanie pierwszego roku istnienia bloga :)

      Witajcie ponownie! Nie pisałem dokładnie miesiąc... Po prostu mój blog miał niespodziewaną przerwę. Zdarza się. Teraz jednak staram się powrócić na stałe :). Nie wiem czy się uda, ale będę się starał pisać regularnie. Tak jak napisałem bodajże pod ostatnią recenzją - mam zamiar wprowadzić różne nowości na bloga :)
       W dzisiejszym poście chciałbym podsumować pierwszy rok mojej działalności na tym blogu. W tym podsumowaniu chciałbym uwzględnić przede wszystkim statystyki wyświetleń, komentarzy, obserwacji itp. Dodam też parę słów od siebie. 


Wyświetlenia
Jak widać na zamieszczonym poniżej zdjęciu, z Polski było najwięcej wyświetleń. Ku mojemu zdziwieniu mam także naprawdę masę odsłon ze Stanów Zjednoczonych, Francji oraz Niemiec.

Aktualnie jest 41398 wyświetleń. Jest to dla mnie naprawdę wielka liczba, aczkolwiek tak jak kiedyś wspomniałem, chciałbym, aby z mojego kraju było więcej odsłon :).Komentarze
Od razu chciałbym powiedzieć, że komentarz to dla mnie najważniejszy element kontaktu z czytelnikiem. Kiedy widzę ponad 10 komentarzy pod postem jestem naprawdę niesamowicie ucieszony. Ba! Jak zauważam chociaż jeden to już się raduję! Więc komentarze zawsze stawiam na pierwszym miejscu, są dla mnie najważniejsze. Dlatego też napisałem tyle recenzji (chociaż powinno być ich więcej). Komentarze motywują bardziej niż wyświetlenia. Łącznie napisaliście ich dokładnie 276! Dzięki!
  

Obserwacje
Obserwacja również jest ważna, chociaż wolałbym mieć czytelnika piszącego pod każdym postem z anonima, niż sztucznego obserwatora, który tylko raz zajrzał na mojego bloga. Nikogo nie zmuszam do czytania, być może ktoś nie ma Androida, lub go nie interesują aplikacje i gry na ten system. Uważam także, że jednak tzw. 'obs za obs" jest głupotą. Chociaż nie przeczę, że nigdy tego nie próbowałem. Na dzień dzisiejszy jest równiutko 40 obserwatorów na moim blogu.

Posty
Łącznie napisałem 49 postów z czego 41 to recenzje gier lub aplikacji. Tak jak już wspomniałem, gdyby nie niepotrzebne przerwy w pisaniu, byłoby ich więcej. Teraz jednak postaram się pisać regularnie ;D


Ogólnie jestem zadowolony z tych statystyk. Nie spodziewałem się, że będzie aż tyle wyświetleń oraz komentarzy. Dodam, że miałem kilka blogów, ale ten osiągnął najlepszy "sukces" jeśli tak to można nazwać. Mam nadzieję, że za rok statystyki, będą jeszcze lepsze oraz że nie przestanę pisać. Posumowanie jest krótkie, nie chciałem zanudzić. Dzięki jeszcze raz za wszystkie miłe komentarze i wyświetlenia ;).

Zaspoileruję trochę co będzie w następnej recenzji :D. Pamiętacie Fun Run? Czyli krwiożerczy wyścig zwierzątek? Ukazała się już druga część :). Więc...

   

1 komentarz:

  1. Gratuluję wytrwałości w pisaniu i życzę kolejnych sukcesów :)
    blog ->klik

    OdpowiedzUsuń